/  / Mazda z nowym bestsellerem

Mazda z nowym bestsellerem

null
© Mazda
null

Niemcy. To nie CX-5, lecz debiutująca niedawno w salonach Mazda CX-3 zajęła w październiku pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych modeli Mazdy nad Renem.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jak informuje generalny importer, w październiku nowa Mazda CX-3 wysforowała się na pierwsze miejsce wśród najchętniej kupowanych modeli tego producenta na rynku niemieckim. Dzięki wynikowi na poziomie około 1 400 rejestracji, CX-3 zepchnęło na drugie miejsce podium dotychczasowego lidera statystyk – czyli Mazdę CX-5 – która uzyskała wynik "tylko" 1 140 egzemplarzy.

Duży wzrost
Na pozostałych miejscach podium w rankingu top-modeli Mazdy na rynku niemieckim uplasowały się natomiast w październiku kolejno Mazda3 oraz "dwójka". W przypadku tego ostatniego gracza rejestracje wykazują wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym aż o 43%.

Dla generalnego importera w Niemczech październik okazał się zresztą udanym miesiącem. Rejestracje aut osobowych Mazdy wykazują bowiem wzrost o ponad 33% rok do roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane