/  / Mazda CX-5 w roli lidera

Mazda CX-5 w roli lidera

null
© Mazda
null

Po raz kolejny CX-5 zajął pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży modeli Mazdy na rynku niemieckim. W sierpniu nad drogi wyjechało z salonów nad Renem około 1 500 egzemplarzy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Mazda CX-5 to etatowy lider w rejestracjach nowych Mazd na rynku niemieckim. W lipcu "japończyk" uzyskał wynik na poziomie prawie 1 400 egzemplarzy. Wynik sierpniowy okazał się jeszcze lepszy – na niemieckie drogi wyjechało około 1 500 nowo zarejestrowanych egzemplarzy.

Na miejscu drugim sierpniowej listy przebojów uplasowała się natomiast nowa Mazda3 (1 250 rejestracji). Duże wrażenie robi dynamiczne tempo wzrostu notowań japońskiego kompaktu – aż o 210% w stosunku rocznym.

W sumie sierpniowe rejestracje nowych osobówek Mazdy wyniosły nad Renem nieco ponad 4 300 egzemplarzy. To wynik lepszy od tego dokładnie sprzed roku o 17,2%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane