/  / Masterlease z nową kategorią produktu

Masterlease z nową kategorią produktu

Masterlease|
null
© Chevrolet
null

W Polsce stale rośnie zainteresowanie usługami Full Service Leasing. Masterlease w swojej nowej ofercie idzie o krok dalej i prezentuje ofertę wynajmu średnioterminowego. Nowością na rynku jest wynajem elastyczny.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jak zauważa Witold Potocki, dyrektor ds. rozwoju Masterlease: "W stosunku do tradycyjnych ofert leasingowych wynajem elastyczny wyróżnia możliwość zmiany przez klienta okresu najmu już w trakcie trwania umowy. Podpisując umowę na 24 miesiące klient otrzymuje możliwość jej skrócenia bez dodatkowych kosztów już po okresie pierwszych 3 miesięcy. Warto pamiętać, że nie pobieramy opłaty wstępnej, a jedynie kaucję, która rozliczana jest z ostatnią ratą".

Produkt kierowany jest do firm, które zdobyły krótkoterminowy (sezonowy) kontrakt, lub przedsiębiorców, którzy potrzebują samochodu, a nie są pewni tego, jaka będzie sytuacja w ich firmach w najbliższym czasie.

Wynajem elastyczny jest oparty o usługi Full Service Leasing. Oznacza to, że w ramach raty klient otrzymuje pełną opiekę serwisową, pakiet ubezpieczeń, samochód zastępczy czy sezonową wymianę opon.

"Na tą chwilę oferta dotyczy czterech modeli aut z różnych segmentów. Są to Chevrolet Cruze, Toyota Aygo, Skoda Fabia i Skoda Superb. Oczywiście planujemy poszerzenie wachlarza samochodów - zapewnia Potocki.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane