/  / Masterlease wydał 100-tysięczne auto

Masterlease wydał 100-tysięczne auto

null
© Masterlease
null

Land Rover Discovery Sport trafił w ręce klienta prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą. Mikrofirmy – to nowy kierunek ekspansji Masterlease.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Stutysięcznym klientem Grupy Masterlease jest Paweł Skawiński, właściciel trójmiejskiej firmy SVOBODA multimedia, która zapewnia obsługę techniczną związaną z koncertami i imprezami muzycznymi. -  Nie dziwi nas, że auto trafiło w ręce mikroprzedsiębiorstwa. Coraz więcej klientów z tej grupy dostrzega to, co wiele lat temu dostrzegły duże firmy. Dzięki skali naszego działania, możemy być bardzo efektywni w przejmowaniu całości spraw związanych z użytkowaniem i finansowaniem samochodu. Oferujemy usługi w całym kraju w 17 oddziałach, dzięki czemu jesteśmy bardzo blisko mniejszych przedsiębiorstw, a nie tylko dużych korporacji - mówi Jakub Kizielewicz, nowy prezes Grupy Masterlease  

Masterlease to jedna z niewielu firm z branży, która coraz bardziej stawia nie tylko na mniejsze przedsiębiorstwa, ale także na klientów indywidualnych.  - Niski udział własny, przyjazne procedury likwidacji szkód komunikacyjnych, atrakcyjna cena usług dodatkowych rozłożona w ratach miesięcznych, opieka Centrum Technicznego w całym okresie trwania umowy – to główne zalety leasingu z serwisem, który jest najbardziej popularny produktem wśród mikro, małych i średnich przedsiębiorstw – czytamy w komunikacie prasowym.

W ubiegłym roku aż 70 proc. z 11 tysięcy wszystkich sfinansowanych aut, Masterlease wydał właśnie firmom z sektora MŚP. Tradycyjny trzon tego biznesu w poprzednich latach stanowiły duże kontrakty zapewniające wynajem floty i usługi dla korporacji.

Grupa Masterlease świadczy w Polsce usługi leasingowe i zarządzania flotą (CFM). Na koniec I kwartału 2016 roku jej flota liczyła ponad 28 tysięcy sfinansowanych pojazdów. W roku 2015 r firma sfinansowała 10 963 samochody o łącznej wartości ponad 705 mln zł. Najnowsza usługa Grupy „Hyundai Abonament” otrzymała niedawno nagrodę Fleet Derby 2016 w kategorii najlepsza usługa skierowana do konsumenta.

PJ
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane