/  / Marvipol pędzi po nowy rekord

Marvipol pędzi po nowy rekord

null
© Jaguar
null

Za nami dopiero wyniki sierpniowe, ale już teraz wiadomo, że generalny importer marek Jaguar Land Rover na polskim rynku ustanowi w tym roku kalendarzowym swój nowy rekord sprzedaży.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W okresie od stycznia do końca sierpnia British Automotive Polska – generalny importer Jaguar Land Rover wchodzący w skład Grupy Marvipol – sprzedał łącznie 1 317 nowych samochodów. To nie tylko o 62% więcej niż w analogicznym czasie roku ubiegłego. To zarazem o 4% więcej niż wolumen, jaki zanotowano w całym, rekordowym jak do tej pory dla importera roku 2015.

Przedstawiciele British Automotive Polska nie kryją swojego zadowolenia. Już teraz zapowiadają nawet, że pierwotne plany na A.D. 2016 – zakładające sprzedaż na poziomie przeszło 1 600 egzemplarzy – uda się zrealizować z „imponującym” naddatkiem. A w realizacji tego założenia pomóc ma m.in. F-Pace, który zdążył stać się najlepiej sprzedającym się Jaguarem w roku bieżącym, a zarazem czwartą siłą w całym portfolio modelowym, jakim obecnie dysponuje British Automotive Polska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane