/  / MAN i wielkie otwarcie w Wolicy

MAN i wielkie otwarcie w Wolicy

MAN Truck & Bus Polska|
null
© MAN
nullnull

15 października w Wolicy koło Nadarzyna odbyła się oficjalna prezentacja nowej siedziby MAN Truck & Bus Polska.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy obiekt to budynek administracyjny, w którym swoje stanowiska pracy ma około 150 pracowników centralnych działów firmy, odpowiedzialnych za wsparcie pionu sprzedaży oraz pionu serwisowego.

Poza częścią administracyjną znajduje się tu również siedziba Akademii Serwisowej MAN. To centrum szkoleniowe, gdzie pracownicy sieci serwisowej poszerzają swoja wiedzę na temat pojazdów MAN. W ciągu roku odbywać się tu będzie około 50 rodzajów szkoleń dla mniej więcej 700 osób.

Akademia Serwisowa jest doskonale wyposażona: dysponuje dwoma salami konferencyjnymi przeznaczonymi do szkoleń teoretycznych, w tym jedną do ćwiczeń komputerowych oraz halą do ćwiczeń praktycznych, wyposażoną w dwa kanały, pojazdy szkoleniowe TGX, TGM, TGA, komputer diagnostyczny MAN Cats, dwa silniki (D20 oraz D08) oraz specjalistyczne narzędzia.

Budynek jest ekologiczny. Zastosowano w nim takie rozwiązania, które pomagają dbać o środowisko i wykorzystywać zasoby. Zastosowano tu szkło selektywne o wysokim stopniu przezierności, a zarazem wysokim stopniu przepuszczalności energii cieplnej. Gazowe pompy ciepła wpływają na niskie zużycie energii w porównanie do konwencjonalnych źródeł.

Doświetlenie jak największej przestrzeni światłem dziennym sprawia, że światło sztuczne włączane jest znacznie później.

Nowy obiekt został otwarty w 20-tą rocznicę zarejestrowania spółki MAN w Polsce. W dotychczasowej siedzibie firmy w Wolicy pozostało Truck & Bus Center Wolica/centrum serwisowe i biuro handlowe.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane