/  / Maciej Taniewski dyrektorem zarządzającym DAF Trucks Polska

Maciej Taniewski dyrektorem zarządzającym DAF Trucks Polska

DAF Trucks Polska|
null
© DAF Trucks Polska
null

1 lipca 2016 r. stanowisko dyrektora zarządzającego firmy DAF Trucks Polska obejmie Maciej Taniewski, który związany jest z firmą DAF od 10 lat.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Maciej Taniewski, od 2006 roku do chwili objęcia obecnej funkcji, pracuje na stanowisku National Sales Managera w DAF Trucks Polska. Wcześniej był pracownikiem Daimler Chrysler Polska i Volvo Trucks Polska. Maciej Taniewski uzyskał tytuł magistra inżyniera transportu na Politechnice Warszawskiej. Skończył również podyplomowe studia Zarządzania i Marketingu w Szkole Głównej Handlowej.

Obecny dyrektor zarządzający, Renaud Dehillotte, otrzymał awans na stanowisko European Sales Directora. Będzie odpowiadał za działania w zakresie marketingu i sprzedaży w Austrii i Szwajcarii, Hiszpanii i Portugalii, we Włoszech, na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji, w Rosji, Polsce, Belgii i Turcji. Renaud  Dehillotte został zatrudniony w DAF w 2003 r. na stanowisku kontrolera finansowego w DAF Trucks we Francji, a następnie awansował na stanowisko kontrolera DAF Trucks w Wielkiej Brytanii. W 2012 r. został dyrektorem zarządzającym DAF Trucks w Polsce. Na nowym stanowisku Renaud będzie podlegał Richardowi Zinkowi, członkowi zarządu odpowiedzialnemu za marketing i sprzedaż. Renaud Dehillotte  otrzymał licencjat z zarządzania i stopień magistra administracji (MBA) na Uniwersytecie w Bordeaux.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane