/  / Luty rekordowy dla Skody

Luty rekordowy dla Skody

SKODA|
null
© Skoda
null

Skoda konsekwentnie realizuje swój plan rozwoju, który przynosi efekty. W lutym zarejestrowano w Polsce aż 4 807 samochodów Skody, co jest jednym z najlepszych miesięcznych wyników marki w historii polskiego rynku motoryzacyjnego.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Według danych CEPiK, w lutym zarejestrowano w Polsce 4 807 nowych pojazdów marki Skoda (razem samochody osobowe oraz auta z homologacją ciężarową), czyli o 79,23% więcej niż dokładnie rok wcześniej. Natomiast w porównaniu do stycznia 2014 rejestracje omawianej marki wzrosły o 14,78%.

"Ostatecznie liczba nowych samochodów marki Skoda zarejestrowanych w Polsce w lutym to jeden z najlepszych rezultatów w historii polskiej motoryzacji i najlepszy wynik tego święcącego triumfy już szereg lat lidera polskiego rynku. To ważny, jednoznaczny sygnał, że marka będąca już przez siedem lat najpopularniejszym wyborem polskich klientów przez cały czas jest w stanie poprawiać swoją doskonałą pozycję - podkreślają przedstawiciele generalnego dystrybutora Skoda Auto.

W odpowiedzi na bieżące zapotrzebowanie rynku polski importer marki ma w ofercie gamę samochodów z możliwością pełnego odliczenia VAT. Wpływ na wynik lutowy miała także popularność programu wyprzedaży samochodów z rocznika 2013, który cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem wśród Polaków niż w latach poprzednich.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane