/  / Łukasz Zadworny dyrektorem VW w Polsce

KADRY | Łukasz Zadworny dyrektorem VW w Polsce

null
null

W dniu 1 czerwca funkcję dyrektora marki Volkswagen w Polsce obejmie Łukasz Zadworny, zastępując w tej roli Wojciecha Tomaszkiewicza.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Łukasz Zadworny od 13 lat związany jest z marką Skoda. Przez 7 lat pełnił funkcję dyrektora działu marketingu, natomiast przez ostatnie 6 – zarządzał marką w naszym kraju. W tym czasie Skoda osiągnęła pozycję lidera rynku motoryzacyjnego w Polsce i utrzymuje ją nieprzerwanie przez ostatnie 6 lat.

Wojciech Tomaszkiewicz objął funkcję dyrektora marki Volkswagen w listopadzie 2012 roku. W okresie, gdy zarządzał marką Volkswagen, notowała ona rekordowe wyniki: w roku ubiegłym zarejestrowano 31 258 osobowych Volkswagenów w Polsce (rok 2012: 22 640 sztuk). Udział rynkowy wyniósł natomiast około 9,6% (rok 2012: 8,37%).

Marka Volkswagen pod kierownictwem Tomaszkiewicza została też liderem rankingu poziomu satysfakcji z usług dealera w zakresie sprzedaży samochodów nowych (NCBS). Zajmuje jednocześnie drugie miejsce w tego typu rankingu odnoszącym się do obszaru usług posprzedażnych.

Wojciech Tomaszkiewicz będzie kontynuował dalszą karierę w strukturach Volkswagena – szczegółów można spodziewać się w późniejszym terminie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane