/  / Lot wznoszący Masterlease

Lot wznoszący Masterlease

Masterlease|

Zgodnie z danymi ZPL podsumowującymi pierwsze trzy kwartały tego roku, rynek leasingu samochodów osobowych urósł o 16%. Na tle tego dobrego, optymistycznego wyniku Masterlease przedstawia się jeszcze bardziej imponująco.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Ten rok dla firmy z Gdańska jest lepszy od ubiegłego pod względem wartości i ilości sfinansowanej floty o ponad 50%.
 
"W tym roku sfinansowaliśmy blisko 6 500 samochodów o wartości przeszło 408 mln złotych. Końcówka roku zapowiada się równie dynamicznie. Wszystko wskazuję na to, że jeszcze w tym roku będziemy świętować okrągłą liczbę 80 000 sfinansowanych samochodów w historii Masterlease - komentuje Konrad Karpowicz, dyrektor handlowy i członek zarządu Masterlease.

"Spodziewamy się kolejnych wzrostów, głównie w produktach FSL i semi-FSL. Uważamy, że ten segment ma w Polsce nadal duży potencjał wzrostu. Średnio co drugie auto firmowe w Unii Europejskiej finansowane jest w ten sposób. W Polsce raptem co czwarte".

"W odpowiedzi na potrzeby rynku uruchomiliśmy nowy produkt "wynajem elastyczny", który łączy w sobie bezpieczeństwo użytkowania samochodu z pełnym pakietem serwisowym oraz elastyczną umowę średnioterminową (3-24 miesiące) z możliwością zmiany czasu wynajmu. To odpowiedź na potrzeby rynku. Produkt kierowany jest do firm, które pracują na zlecenie na bazie kontraktów krótszych niż 2 lata. Spotkała się także z dużym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców, którzy potrzebują samochodu do działalności, ale nie chcą wiązać się kontraktem na dłuższy okres".
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane