/  / Lider w Szwecji trzyma się mocno

Lider w Szwecji trzyma się mocno

null
© Volvo Cars
null

Volvo utrzymuje bezpieczną przewagę nad rywalami na rodzimym motorynku w Szwecji. Liderem rankingu modeli jest zaś Volvo V70.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
We wrześniu rejestracje nowych samochodów osobowych Volvo w Szwecji osiągnęły poziom nieco ponad 5 460 sztuk i zwiększyły się tym samym o prawie 15,5%. Dla porównania, cały rynek zanotował wzrost wynoszący w stosunku rocznym "tylko" 7,2%.

Liderem zestawienia poszczególnych modeli w Szwecji jest oczywiście Volvo V70/XC70, które jako jedyne na wrześniowej liście przekroczyło wynik 2 000 rejestracji (+16%). Na miejscu trzecim plasuje się zaś Volvo S60/V60 z wolumenem wynoszącym ponad 1 500 egzemplarzy (+15%).

Miejsce czwarte na "liście przebojów" należy natomiast do Volvo XC60, które we wrześniu znalazło na swoim rodzimym motorynku uznanie nieco ponad 1 000 klientów (+35%).


Autor: Rafał Żaglewski
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane