/  / Lider Opla na Pomorzu

DEALERZY | Lider Opla na Pomorzu

null
© Opel
null

Serwis Haller po raz szósty z rzędu został liderem w sprzedaży samochodów marki Opel na rynku w Polsce północnej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Serwis Haller – jako najstarszy dealer Opla w Polsce (autoryzacja centrali otrzymana w roku 1978) – zajął w minionym roku pierwsze miejsce pod względem sprzedaży wśród pomorskich salonów marki Opel. To już szósty raz z rzędu, kiedy Serwis Haller utrzymuje pozycję lidera regionu w ujęciu całorocznym.

Podsumowując wyniki od stycznia do grudnia, sprzedaż gdańskiego przedstawicielstwa Opla wzrosła w stosunku do 2013 roku o 38%. Przełożyła się na wypracowanie przez Serwis Haller udziału w sprzedaży marki na Pomorzu Gdańskim w wysokości 47%.

Dodatkowo, dla firmy Serwis Haller wyjątkowo udana okazała się końcówka 2014. W samym grudniu trójmiejski dealer zanotował wzrost sprzedaży aż o 240%.

Corsa i Opel Adam
Najchętniej kupowanym modelem Opla w Serwis Haller została Corsa, na którą w roku ubiegłym przypadł udział rzędu 34%. Drugie miejsce podium "ustrzeliła" natomiast Mokka ax-equo z Astrą (udział w sprzedaży wynoszący po 20%). Z kolei Insignia wylądowała na pozycji trzeciej dzięki udziałowi nieco ponad 11%.

Z innych ciekawych wydarzeń w życiu firmy Serwis Haller AD 2014 wymienić należy ponadto pierwszą w Polsce prezentację modelu Adam Rocks, którą firma zorganizowała podczas Trójmiejskich Targów Motoryzacyjnych, jak również otwarcie dedykowanej placówki Opel Adam Store.

Serwis Haller jest na polskim rynku dealerem Opla, który przoduje pod względem sprzedaży modelu Adam.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane