/  / Leszek Szafran awansuje w Goodyear Dunlop Europe

Leszek Szafran awansuje w Goodyear Dunlop Europe

Goodyear Dunlop Tires Polska|
null
null

Goodyear Dunlop Tires Europe powołał Leszka Szafrana na stanowisko dyrektora pionu ds. bieżnikowania opon w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (region EMEA). Menadżer zastąpi Huberta Moqueta, odchodzącego na emeryturę po ponad 34 latach pracy w firmie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Leszek Szafran będzie odpowiadał za działalność w zakresie bieżnikowania opon w regionie EMEA oraz za rozwój innowacyjnych rozwiązań we współpracy z regionalnymi strukturami Goodyear Dunlop.

"Jednym z moich najważniejszych zadań jest to, aby bieżnikowanie było elementem składowym zintegrowanego i konkurencyjnego pakietu zarządzania oponami, który oferujemy użytkownikom końcowym. Dotyczy to zwłaszcza operatorów flot oraz partnerów biznesowych - tłumaczy Leszek Szafran.

Nowy dyrektor ds. bieżnikowania opon dołączył do firmy w 1995 r. jako analityk. Następnie zajmował kilka stanowisk, a w 2002 r. został mianowany dyrektorem handlowym opon ciężarowych. W 2006 r. objął stanowisko dyrektora handlowego opon osobowych, ciężarowych i przemysłowych Goodyear Dunlop Tires Polska.

W 2010 roku Leszek Szafran przeniósł się do Republiki Południowej Afryki, gdzie był dyrektorem generalnym Goodyear South Africa (Pty) Ltd. W kolejnym roku wrócił do Europy, gdzie został dyrektorem sprzedaży i marketingu regionu Europy Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Leszek Szafran jako dyrektor pionu ds. bieżnikowania opon będzie podlegać George'owi Rietbergerowi, wiceprezesowi odpowiadającego za opony ciężarowe, rolnicze i przemysłowe Goodyear Dunlop w regionie EMEA.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane