/  / Leasing mobilny z Getin Fleet

Leasing mobilny z Getin Fleet

Getin Fleet|

Getin Fleet (spółka z Grupy Getin Noble Bank, działająca na polskim rynku CFM od lipca) udostępniała nową usługę klientom sektora MSP: leasing mobilny. To propozycja skierowania do przedsiębiorców, którzy cenią sobie optymalizację kosztów w firmie, wygodę oraz kompleksową obsługę i stały dostęp do użytkowanych samochodów.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Leasing mobilny oferowany przez Getin Fleet to kolejna opcja finansowania pojazdów, skierowana do małych i średnich przedsiębiorców. Jest to optymalna propozycja dla firm, które nie chcą angażować swoich środków finansowych na zakup aut firmowych, a jednocześnie zależy im na tym, aby płacić jak najmniej za rzeczywiste zużycie samochodu.

Getin Fleet oferuje możliwość wynajmu nawet jednego samochodu.

"Wynajem długoterminowy do tej pory skoncentrowany był głównie na korporacjach i dużych przedsiębiorstwach. Coraz częściej jednak na wynajem floty decyduje się sektor MSP, któremu ta usługa pozwala m.in. ograniczyć znacznie koszty administracyjne - tłumaczy Tomasz Ślepowroński, prezes Getin Fleet.

"Nasz propozycja leasingu mobilnego to połączenie udogodnień, jakie niesie ze sobą leasing, przy jednoczesnej gwarancji stałości kosztów serwisowych - dodaje Ślepowroński.

W leasingu mobilnym klient ponosi koszty związane jedynie z płatnością za rzeczywiste użytkowanie pojazdu. Wykup używanego samochodu jest możliwy, ale nie jest obligatoryjny, a jego cena ustalana jest z góry i zapisana w umowie.

Istotnym elementem usługi jest stały dostęp do pojazdu. W przypadku szkody komunikacyjnej klient otrzymuje samochód zastępczy na czas trwania naprawy. Dzięki pakietowi obsługi serwisowej, zawartej w ofercie leasingu mobilnego, klient ma gwarancje stałych kosztów serwisowych. Zakup dodatkowych opon zimowych czy ubezpieczenia może być także rozłożony w miesięcznej racie.

Klient nie musi poświęcać swojego czasu na zarządzanie obsługą samochodów: wszystkie czynności wykonuje za niego Getin Fleet.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane