/  / LeasePlan Polska liderem

LeasePlan Polska liderem

null
© LeasePlan
null

W pierwszym półroczu najwięcej nowych samochodów osobowych oraz dostawczych dostarczyła klientom flotowym firma LeasePlan Polska. Uzyskany wynik to przeszło 3 000 egzemplarzy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W pierwszym półroczu 2013 roku spółka zarejestrowała 2 940 nowych pojazdów. W roku bieżącym przyrost jest większy. Flota LeasePlan powiększyła się od stycznia o 3 091 nowych samochodów, co oznacza przyrost rok do roku o dynamice 5%.

"Naszym klientom dostarczamy prawie dwa razy więcej nowych pojazdów niż inne duże firmy działające w branży. To wynik nieustanej pracy nad ofertą i wsłuchiwania się w potrzeby rynku, ale również dowód na zaufanie, jakim darzą nas klienci. Z niektórymi pracujemy już od dekady, a portfel wieloletnich klientów LeasePlan wciąż rośnie - mówi Artur Sulewski, dyrektor handlowy, LeasePlan Polska.

LeasePlan działa w Polsce od 2001 roku. Zarządza flotą ponad 23 000 pojazdów dla przeszło 800 klientów.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane