/  / Kwartał Opla jak marzenie

Kwartał Opla jak marzenie

null
© Opel
null

Dystrybutor takich modeli jak Astra czy Insignia może pochwalić się najlepszym wynikiem kwartalnym na przestrzeni ostatnich 18 lat.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Łącznie Opel zarejestrował w Polsce 10 758 nowych samochodów osobowych oraz dostawczych, co względem pierwszego kwartału roku ubiegłego stanowi wzrost o przeszło 18%. Był to zarazem najlepszy pierwszy kwartał Opla od 18 lat.

Marce spod znaku srebrnej błyskawicy bardzo dobrze wiodło się też i w samym marcu. Rejestracje podskoczyły bowiem o 19% do 3 861 egzemplarzy – co stanowi dla firmy rekordowy wynik marcowy od roku 2000.

Marzec był także miesiącem rekordowym w historii Mokki. Sprzedaż wspomnianego SUV-a osiągnęła na polskim rynku wynik 574 sztuk.

Pod dyktando Astry
Tak dobre wyniki nad Wisłą marka zawdzięcza jednak przede wszystkim Astrze. To lider sprzedaży omawianego producenta – w pierwszym kwartale Astra osiągnęła wolumen na poziomie 4 177 sztuk. Czyli o przeszło 20% więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Tegoroczne wyniki pozwoliły zresztą na utrzymanie przez Astrę pozycji lidera w rankingu sprzedaży samochodów nowych dla klientów indywidualnych. Ponadto w pierwszej dziesiątce topowych graczy wśród omawianej grupy odbiorców uplasowały się takie modele Opla jak Corsa oraz Mokka (PATRZ TUTAJ).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane