/  / Kurs na "prawko" z Hyundaiem i20

Kurs na "prawko" z Hyundaiem i20

null
© Hyundai
null

Do tego widoku mieszkańcy Warszawy zdążyli się już przyzwyczaić – mowa o specjalnie oznakowanych samochodach Hyundai i20, które służą stołecznym kursantom ze szkół nauki jazdy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy Hyundai i20 – będący aktualnie drugim najlepiej sprzedającym się modelem marki na polskim rynku – trafił w ostatnich miesiącach do stołecznych szkół nauki jazdy. Zainteresowanie pojazdem wiąże się z oficjalnym dołączeniem Hyundaia i20 do floty samochodów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, na których zdaje się egzamin na prawo jazdy.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy dealerzy dostarczyli do warszawskich szkół nauki jazdy ponad 200 samochodów, a portfel zamówień jest dwukrotnie większy. To oznacza, iż do końca roku szkoły będą posiadać w swoich flotach już kilkaset sztuk Hyundaia i20.

Hyundai Motor Poland – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży – przygotował dlatego specjalny program sprzedażowy, dedykowany właśnie szkołom nauki jazdy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane