/  / Księgowi Volkswagena w Poznaniu

Księgowi Volkswagena w Poznaniu

Volkswagen|
null
© Volkswagen
null

AutoVision GmbH, spółka córka firmy Volkswagen otworzyła swój oddział w stolicy Wielkopolski. Firma będzie prowadziła księgowość dla spółek koncernu z Niemiec, Polski i Wielkiej Brytanii.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W kwietniu 2016 roku w Poznaniu rozpoczęto realizację pierwszych projektów dla „Volkswagen Competence Center Accounting”, a 29 czerwca 2016 roku odbyło się oficjalne otwarcie biura. Obecnie AutoVision w Polsce zatrudnia około 20 pracowników, a już w kolejnych latach chce zwiększyć liczbę zatrudnionych do 70 osób. - Poznań to jedna z najważniejszych lokalizacji dla przemysłu, handlu i usług w Polsce, a ponadto zalicza się do najważniejszych lokalizacji pod względem ekonomicznym w Europie Środkowej i Wschodniej - powiedział podczas otwarcia biura Jürgen Klöpffer, prezes AutoVision GmbH w Niemczech.

 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane