/  / Konferencja Navigation Trends 2013 już niedługo

Konferencja Navigation Trends 2013 już niedługo

null
null

W którym kierunku zmierza nawigacja samochodowa? Czy użytkownicy będą z niej korzystać, czy wybiorą smartfony? Jakie są globalne systemy nawigacji satelitarnej na świecie? Jakie płyną korzyści z zastosowania systemów monitoringu flot samochodowych?

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Odpowiedzi na te pytania i jeszcze wiele innych będzie można uzyskać na konferencji Navigation Trends 2013, organizowanej przez portal lokalizacja.info, który od wielu lat związany jest z rynkiem technologii satelitarnych, w tym systemów nawigacji satelitarnej.

Wydarzenie, w całości poświęcone branży telematycznej i LBS (Location Based Services), odbędzie się 20 czerwca w warszawskim Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza.

"Opisując polski rynek od 2007 roku wiemy, jak bardzo potrzebne jest wydarzenie targowo-konferencyjne, które umożliwi integrację jego członków, a także zaprezentowanie tego, nad czym firmy obecnie pracują. Kongresy i seminaria są nieodzownym elementem gospodarki wolnorynkowej i każdego rozwijającego się segmentu rynku. Chcielibyśmy zatem, aby cykl Navigation Trends na stałe wpisał się w kalendarz każdego przedstawiciela branży i osób związanych z usługami wykorzystującymi systemy nawigacji satelitarnej - mówi Paweł Kacperek, redaktor naczelny lokalizacja.info.

Navigation Trends 2013 w skrócie
- Pierwsza tego typu impreza w Polsce, na której oprócz uczestnictwa prezentacjach będzie można wziąć udział w interaktywnych panelach tematycznych z przedstawicielami branży lokalizacyjnej;
- pierwsza tego typu impreza, na której zostaną zaprezentowane produkty i usługi z branży w formule "10 Minutes Session", podczas których prezentujący będą mieli możliwość przedstawienia swoich rozwiązań w trakcie 10-minutowych wystąpień. W tej części zaprezentowane zostaną start-upy z branży lokalizacyjnej;
- stoiska firmowe, na których będzie można zobaczyć najnowsze produkty i rozwiązania z branży, a także porozmawiać z ich producentami i dostawcami;
- networking i rozmowy kuluarowe z przedstawicielami branży lokalizacyjnej w Polsce, który nie jest możliwy na co dzień;
- nagrody. Navigation Trends 2013 ma na celu wyłonić najlepsze usługi i produkty w poszczególnych kategoriach (np. nawigacja samochodowa, nawigacja turystyczna, nawigacja mobilna, system monitoringu GPS, aparat fotograficzny z funkcją GPS, wideorejestratory z GPS).

Konferencja poświęcona jest najnowszym trendom na rynku usług lokalizacyjnych w Polsce i na świecie, a jej uczestnicy poznają branżę "od kuchni". Dowiedzą się jak powstają mapy czy jakie są obecnie trendy, i w którym kierunku zmierza rynek.

W programie między innymi:
- przegląd dostępnych na świecie systemów systemów nawigacji satelitarnej w tym BeiDou, Galileo, Glonass, GPS
- jak się robi mapy?
- geolokalizacja w aplikacjach mobilnych w Polsce (przykłady zastosowania lokalizacji GPS/GSM)
- reklama geotargeotowana w T-Mobile
- jakie marki z branży usług lokalizacyjnych są najbardziej popularne w internecie
- nawigacja to nie wszystko
- nawigacja PND vs. nawigacja mobilna
- usługi dla flot samochodowych/monitoring GPS
- monitoring pracownika w miejscu pracy a ochrona danych osobowych pracownika

Jako prelegenci m.in. wystąpią:
- Marek Wcisło, dyrektor biura marketingu usług szerokopasmowych, niegłosowych i stacjonarnych T-Mobile
- Łukasz Brzostek, kierownik działu marketingu Imagis
- Tomasz Witt, prezes zarządu Norbsoft
- Kamil Bargiel, CEO, SentiOne
- Kamil Wiśniewski, prawnik
- Dariusz Tanajewski, doktorant, Katedra geodezji satelitarnej i nawigacji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

Konferencja jest przede wszystkim skierowana do osób zainteresowanych nowymi technologiami, w tym systemami GPS, którzy widzą ich zastosowanie w prowadzonym przez siebie biznesem.

Więcej informacji patrz TUTAJ
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane