/  / Konferencja flotowa już 18 maja. Mamy zaproszenia

Konferencja flotowa już 18 maja. Mamy zaproszenia

null
null

Całkowity koszt użytkowania pojazdu, umowa serwisowa, case-study firmy Cursor, podatkowe aspekty sprzedaży samochodu, jak współpracować z firmą CFM, ile kosztują polskie drogi. Właśnie o tym będzie można się dowiedzieć na Flotowych Spotkaniach Zakupowych – 18 maja w Warszawie. Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne zaproszenia.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Konferencje kojarzą się wielu osobom z nudnymi wykładami i tysiącami usłyszanych zdań, które w aspekcie indywidualnych potrzeb firmy nie zawsze bywają pomocne. Taka sytuacja nie będzie mieć miejsca 18 maja w Hotelu Airport Novotel w Warszawie – podczas Flotowych Spotkań Zakupowych. Będzie można tam zadać pytanie w trakcie prelekcji i porozmawiać indywidualnie z ekspertem.

Wiedza "popłynie" z ust praktyków. Case-study firmy Cursor przedstawi Katarzyna Brener. Bartłomiej Wiśniewski pracujący na co dzień w Providencie będzie radził, jak rozwiązywać problemy we współpracy z firmami CFM. Piotr Uklejewski to z kolei menedżer w Glenmark – problematyka TCO była poruszana już na wielu spotkaniach, lecz nie w taki sposób jak 18 maja.

Nie będziemy jednak uprzedzać faktów. Zachęcamy raczej, by przekonać się osobiście ...

Nie może zabraknąć również specjalisty z dziedziny prawa. Zagadnienia związane z odsprzedażą auta nie są częstym punktem flotowych rozważań, szczególnie w aspekcie podatkowym. A szkoda – o tym jak to ważne, opowie Jacek Matarewicz z Kancelarii Ożóg Tomczykowski. Nasz ekspert będzie także udzielał bezpłatnych porad w aspekcie podatkowym.

A czy ktoś się zastanawiał, ile kosztuje budowa jednego kilometra drogi i dlaczego tak dużo? Albo gdzie w najbliższym czasie możemy napotkać na utrudnienia remontowe? Na te i inne pytanie odpowie Jan Krynicki z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Na zakończenie spotkania jak zwykle u nas sesja networkingowa. Menedżerowie flot będą czekali na ofertowe propozycje produktodawców, do dyspozycji będą też eksperci.

Szczegółowy program konferencji w załączniku

Dla Czytelników Samaru mamy 10 bezpłatnych zaproszeń. Wystarczy przysłać maila na adres info@fab.com.pl dane z imieniem, nazwiskiem, nazwą reprezentowanej firmy i hasłem w tytule wiadomości: Samar.
Pliki do pobrania
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane