/  / Konferencja "25 lat HR w Polsce"

Konferencja "25 lat HR w Polsce"

null
null

To już 25 lat! W ciągu tego czasu zaistniały i rozwinęły się w Polsce profesjonalne narzędzia zarządzania zasobami ludzkimi na światowym poziomie. Obecnie wiele firm posiada rozbudowane działy HR, dużą wiedzę, bogate doświadczenie i specjalistyczne narzędzia wspomagające ich pracę.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jubileuszowe spotkanie pod nazwą "25 lat HR w Polsce" jest doskonałą okazją do podsumowania tego okresu, podzielenia się doświadczeniami, wymiany najlepszych praktyk, jak i do dyskusji dotyczącej potrzeb HR-u na najbliższe lata.

Wydarzenie – organizowane w dniach 6-7 maja 2015 (Qubus Hotel, Bielsko-Biała) – jest spotkaniem wybitnych specjalistów oraz wieloletnich praktyków w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, związanych głownie z branżą motoryzacyjną. Zaprezentują oni rozwiązania sprawdzone i wdrożone we własnych firmach. Wśród zaproszonych prelegentów i uczestników znajdą się między innymi przedstawiciele: Toyota MMP, Toyota Boshoku, FSO, Nexteer, TRW Steering Systems, WABCO, Hüttenes-Albertus, Elektrolux, DZT Tymińscy, Autoliv i inni...

Program wydarzenia dotyczyć będzie zagadnień związanych zarówno z planowaniem zatrudnienia, rekrutacją, selekcją, jak i rozwojem, motywowaniem i efektywnością pracy pracowników.

Więcej informacji na stronie forum-hr.pl
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane