/  / Kolejny tak dobry miesiąc

Kolejny tak dobry miesiąc

SsangYong|
null
© IBRM Samar
null

W miesiącu listopadzie firma SsangYong Motor sprzedała łącznie 14 092 samochody. Na rynku krajowym sprzedano 6 540 sztuk, a na rynkach zagranicznych 7 552 egzemplarzy, wliczając w to samochody produkowane z zestawów montażowych w standardzie CKD.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Sprzedaż w listopadzie już drugi raz z rzędu przekroczyła 14 000 sztuk miesięcznie. Sprzedaż w listopadzie była wyższa o 17,9% niż w analogicznym miesiącu rok wcześniej, natomiast w skali całego roku wzrosła aż o 21,6%.

Ciągły wzrost sprzedaży firma zawdzięcza popularności samochodów z rodziny Korando, włączając w to model najnowszej wersji.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że już drugi miesiąc z rzędu SsangYong notuje rekordowo wysoką sprzedaż samochodów na rynku krajowym: 6540 sztuk w listopadzie. Sprzedaż wzrosła o całe 48,5% w porównaniu do listopada zeszłego roku, a sprzedaż w okresie styczeń-listopad wzrosła o 35,6% rok do roku.

Dzięki temu SsangYong wykazał się najwyższym wzrostem sprzedaży spośród wszystkich producentów samochodów na rynku w Korei. W październiku bieżącego roku firma sprzedała 6 202 samochody na rynku krajowym, odnotowując tym samym najwyższą miesięczną sprzedaż w ciągu 7 lat (od grudnia 2006), kiedy wolumen wyniósł 6 534 sztuk.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane