/  / Kolejny miesiąc, kolejny duży wzrost

Kolejny miesiąc, kolejny duży wzrost

Mazda|
null
© Mazda
null

Pomimo utrzymującej się tendencji spadkowej na europejskim rynku samochodów w listopadzie Mazda zaliczyła kolejny sukces, osiągając 40-proc. wzrost w porównaniu do wyników osiągniętych w listopadzie 2012.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Sprzedaż Mazdy wzrosła od początku tego roku już o 18%, dzięki czemu marka wyróżnia się na tle europejskiego rynku samochodowego, pogrążającego się od sześciu lat w depresji. Ten wynik zapewnił Maździe udział rynkowy wynoszący nieco ponad 1,2% w pierwszych 11 miesiącach bieżącego roku kalendarzowego, co stanowi znaczny postęp w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Na rynku polskim Mazda odnotowała w ciągu 11 miesięcy wynik o 67% wyższy od wolumenu z analogicznego okresu 2012. Jest dzięki temu najszybciej rozwijającą się marką z listy 30 największych firm obecnych w Polsce.

W listopadzie, przy wzroście rynku o 5%, Mazda uzyskała wynik o 147% wyższy niż rok temu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane