/  / Kolejny miesiąc i kolejny wzrost

Kolejny miesiąc i kolejny wzrost

null
© Audi
null

W miesiącu lutym firma Audi AG dostarczyła klientom na świecie około 117 500 samochodów. To o 6,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Licząc łącznie od początku roku kalendarzowego, globalna sprzedaż Audi zwiększyła się natomiast o 9,3%, osiągając wielkość blisko 242 400 egzemplarzy.

"Mimo odczuwalnych turbulencji na ważnych rynkach zamorskich ten rok rozpoczęliśmy doskonale i kontynuowaliśmy wzrostowy trend również w lutym - podkreśla Luca de Meo, szef sprzedaży Audi. "Niektóre rynki europejskie, będące jeszcze w trudnej sytuacji, zyskują na stabilności. Tam nadrabiamy z nowym modelem A3 Limousine, który w nadchodzących tygodniach pojawi się również w Chinach oraz w USA, czyli na dwóch najważniejszych dla nas rynkach zbytu".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane