/  / Kolejny flagowy salon Citroena otwarty w Chinach

Kolejny flagowy salon Citroena otwarty w Chinach

Citroen|
null
© Citroen
nullnullnull

Na wzór paryskiego C_42 zlokalizowanego na Champs-Elysees oraz Citroen Experience Center w Sao Paulo w Brazylii, zainaugurowanego w kwietniu ubiegłego roku, Citroen uruchamia teraz nowy flagowy salon w Szanghaju. To pierwszy tego typu projekt w całej Azji.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jest on wyrazem internacjonalizacji marki, potwierdzonej niedawną premierą modelu Citroen C4 L na tamtejszym rynku. To wspaniała okazja ku temu, aby szerokie grono chińskich odbiorców odkryło dorobek marki oraz poznało z bliska Creative Technologie.

Aby wzmocnić wizerunek na całym świecie, Citroen kontynuuje międzynarodową ofensywę, otwierając nowy flagowy salon w Szanghaju. Szanghaj był strategicznym wyborem: miasto to stało się jednym z najważniejszych miast Azji.

Oceniany w samych superlatywach i szczycący się dwucyfrowym wzrostem ekonomicznym, Szanghaj jest największym miastem Chin, ale także jedną z największych metropolii świata (18,6 mln mieszkańców).

Usytuowany na prestiżowej ulicy Szanghaju, Nanjing Road, flagowy salon marki dołączył do C_42 zlokalizowanego na paryskich Polach Elizejskich i brazylijskiego Citroen Experience Center w Sao Paulo.

Citroen Experience Center staje się tym samym trzecim na świecie i pierwszym w Azji flagowym salonem marki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane