/  / Kolejne Autosany dla Szwecji

Kolejne Autosany dla Szwecji

Autosan|
null
© Autosan
nullnull

Na zamówienie firmy Autosan Sverige polska firma dostarczyła kolejne cztery autobusy Lider 10 (A1010T) z przeznaczeniem dla dwóch końcowych użytkowników w południowej Szwecji.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Zgodnie z życzeniem klientów, pojazdy zostały wyposażone w klimatyzację łącznie z funkcją chłodzącą frontboxu, podgrzewany fotel kierowcy, alkotester, ładowarkę akumulatorów, stanowisko dla wózka inwalidzkiego z możliwością alternatywnego posadowienia normalnych siedzeń, miejsce na windę, obniżoną podłogę w części pojazdu, dodatkowe lampy cofania i oświetlające drzwi środkowych plus przygotowanie pod montaż dodatkowych reflektorów drogowych, które w polskich warunkach stosuje się jedynie w samochodach ciężarowych i autach rajdowych.

Godna uwagi jest daleko idąca customizacja produktu, czyli zróżnicowanie kompletacyjne nie tylko w stosunku do krajowego standardu Lidera 10, ale i w ramach partii czterech pojazdów, w której poszczególne pojazdy różnią się od siebie. "Autosan udowadnia z powodzeniem, że przestawił się z produkcji wielkoseryjnej na produkcję krótkich serii i jest w stanie zaspokajać wielce zróżnicowane potrzeby swoich klientów - podkreślają przedstawiciele polskiej spółki.

Dzięki realizacji powyższego kontraktu łączna liczba autobusów Autosan sprzedanych od 2005 roku na rynki skandynawskie wzrosła do 158. Pojazdy są dostarczane na własnych kołach i drogą morską, korzystając z usług sprawdzonego partnera, jakim są linie promowe Stena Line.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane