/  / Kolejne auta Volkswagen Caddy w barwach Startera

Kolejne auta Volkswagen Caddy w barwach Startera

Starter|
null
© Starter
null

W odpowiedzi na rosnącą liczbę kierowców korzystających z assistance drogowego firma Starter, jako jedyna w Polsce firma naprawiającą ponad 60% awarii samochodów bezpośrednio na drodze, poszerzyła swoją flotę aut o kolejne 10 samochodów serwisowych Volkswagen Caddy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Auta zostały uroczyście przekazane mechanikom w siedzibie Volkswagen Group Polska w Poznaniu. Specjaliści firmy Starter odbędą szereg szkoleń w zakresie wyposażenia nowych samochodów, ich wykorzystania, naprawy na drodze oraz obsługi klienta.

"Zależy nam na komforcie naszych klientów, którzy niezmiennie oczekują od nas podnoszenia jakości serwisu, kwalifikacji oraz jeszcze szybszej i skuteczniejszej naprawy samochodu na drodze. Do tego potrzebny jest dobry i profesjonalny sprzęt. Samochody Volkswagen Caddy to modele z najwyższej półki, przystosowane do pracy w terenie, sprawdzone przez nas w niejednej sytuacji - podkreśla Witold Cel, dyrektor operacyjny w firmie Starter.

Coraz bardziej skomplikowane technologicznie samochody wymagają nie tylko profesjonalnego mechanika, ale także specjalistycznego sprzętu, który precyzyjnie określi, jaka część samochodu uległa awarii. Starter wyposażył swoje mobilne warsztaty w 530 różnych narzędzi, w tym w urządzenia diagnostyczne uniwersalne dla wszystkich marek samochodów.

Profesjonalny sprzęt, który znajduje się na pokładzie samochodów serwisowych Starter, umożliwia naprawę wielu awarii bezpośrednio na drodze.

"Czujemy się wyróżnieni, że firma Starter, która specjalizuje się w assistance drogowym, po raz kolejny wybrała Volkswagena Caddy. To dowód, że nasze samochody sprawdzają się w roli mobilnych warsztatów, każdego dnia pomagając kierowcom usuwać awarie - wyjaśnia Piotr Łakomy, dyrektor marki Volkswagen Samochody Użytkowe z Volkswagen Group Polska.

Do najczęstszych przypadków, z jakimi z sukcesem na co dzień mierzą się mechanicy Startera, należą m.in. kłopoty z elektryką w tym rozładowane akumulatory, niesprawny napęd i skrzynia biegów, odblokowanie automatycznej skrzyni biegów, jak również kłopoty z oponami, układem paliwowym i hamulcowym czy też niesprawny alarm.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane