/  / KADRY | Wziątek dyrektorem marketingu i PR marki Volkswagen

KADRY | Wziątek dyrektorem marketingu i PR marki Volkswagen

VGP|
null
© Volkswagen
null

Dyrektorem marketingu i PR marki Volkswagen w Polsce został Marek Wziątek. Specjalista pełni swoje nowe obowiązki od 11 grudnia.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W grudniu stanowisko dyrektora marketingu i PR marki Volkswagen w spółce Volkswagen Group Polska objął Marek Wziątek. Będzie on odpowiadał za planowanie i wdrożenie strategii marketingowej marki. Na co dzień specjalista będzie kierował pracą dwóch zespołów skupionych na komunikacji marketingowej i komunikacji PR.

Marek Wziątek w swojej dotychczasowej karierze piastował różne stanowiska w działach marketingu. Przez sześć lat pracował w Imperial Tobacco na stanowisku senior brand managera marek papierosowych. Przez ostatnie 7 lat związany był z Kompanią Piwowarską, w której pełnił funkcje w obszarze brand-marketingu oraz komunikacji marketingowej.

Marek Wziątek pracował z markami Wojak oraz Żubr. To właśnie marce Żubr poświęcił najwięcej czasu i przez ponad 5 lat pracy miał duży wpływ na jej sukces rynkowy. Następnie objął stanowisko dyrektora zespołu komunikacji i serwisu marketingu, odpowiedzialnego m.in. za działania z zakresu brand design, PR, interactive, mediów oraz sponsoringu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane