/  / KADRY | Nowy sekretarz generalny ACEA

KADRY | Nowy sekretarz generalny ACEA

ACEA/PZPM|
null
null

Z dniem 1 października Erik Jonnaert oficjalnie objął stanowisko sekretarza generalnego ACEA (Europejskie Stowarzyszenie Producentów Pojazdów) po uprzednim zatwierdzeniu jego kandydatury przez Radę Dyrektorów we wrześniu.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Erik Jonnaert, od początku związany z public affairs i public relations, dołączył do ACEA w lipcu jako następca Iwana Hodaca.

Hodac, który sprawował funkcję sekretarza generalnego ACEA przez ostatnie 12 lat, zdecydował się przejść na emeryturę, jednakże na prośbę Rady Dyrektorów pozostanie w ACEA jako starszy doradca zarządu i sekretarza generalnego jeszcze do końca roku.

Eric Jonnaert jest absolwentem Harvard Law School. Karierę zawodową rozpoczął w Brukseli w kancelarii Linklaters. Następnie dołączył do Procter & Gamble, gdzie pracował przez ponad 25 lat na różnych stanowiskach kierowniczych w Europie i Azji. Był m.in. odpowiedzialny za kwestie prawne, public affairs i komunikację.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane