/  / Już ponad 100 eOględzin LeasePlanu

Już ponad 100 eOględzin LeasePlanu

LeasePlanu|
null
© LeasePlan
null

Innowacyjna usługa opracowana przez LeasePlan Fleet Management służy stałej kontroli stanu użytkowanej floty. eOględziny to pierwsze tego typu narzędzie na polskim rynku, uruchomione pilotażowo w styczniu tego roku. Zainteresowanie nowoczesną aplikacją z miesiąca na miesiąc jest coraz większe.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Zaprojektowana przez specjalistów LeasePlan aplikacja umożliwia określenie faktycznego stanu leasingowanego pojazdu przez cały okres trwania umowy i daje fleet-managerom stały dostęp do informacji o sposobie eksploatacji floty. Pozwala kontrolować koszty i minimalizować wydatki.

"Rozwiązanie to bardzo dobrze oceniają szczególnie firmy posiadające duże floty. W takich przedsiębiorstwach kierowcy jeżdżą po całej Polsce, więc trudno weryfikować stan pojazdów na bieżąco. Często manager widzi auto jedynie w momencie wydania i zdania - tłumaczy Artur Sulewski, dyrektor handlowy LeasePlan.

Narzędzie oparte jest na formularzu internetowym i aplikacji na urządzenia mobilne (smartfony i tablety). Takie nowoczesne oględziny trwają tylko 15 minut i tuż po wykonaniu przeglądu uzyskuje się kompleksowy raport wraz ze zdjęciami do wglądu na portalu LeasePlan online, dostępny po zalogowaniu w każdej porze czy miejscu.

Firma użytkująca flotę wskazuje tylko samochody, które chce poddać ocenie, natomiast LeasePlan przejmuje na siebie wszelkie działania administracyjne z tym związane (np. umawianie użytkowników na wizyty w serwisach).

Za pośrednictwem tego rozwiązania kierowcy i serwisanci mają możliwość określania tego, jaki jest stan samochodu i co się z nim dzieje przez cały czas trwania umowy najmu.

Usługa jest adresowana do klientów chcących szczegółowo i skrupulatnie kontrolować koszty (np. poprzez weryfikację wydatków powodowanych nadmiernym zużyciem lub uszkodzeniami pojazdów).
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane