/  / Jubileusz firmy Hella na rynku polskim

Jubileusz firmy Hella na rynku polskim

Hella|

W bieżącym roku kalendarzowym Hella Polska obchodzi swoje 20-te urodziny. Jubileusz skłania zwykle do refleksji i podsumowań.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Hella jest obecna na rynku polskim od 1993 roku. Początkowo w ofercie dominowały produkty z obszaru oświetlenia i elektryki pojazdowej. Z upływem lat oferta była sukcesywnie poszerzana o nowości oświetleniowe takie m.in. jak reflektory ksenonowe do Mercedesa 210 (Klasa E), akcesoryjne reflektory ksenonowe (Luminator Xenon), reflektory bi-ksenonowe do Volkswagena Passata, dołączały też inne grupy produktów.

Dzisiaj Hella Polska prowadzi oprócz wspomnianego wcześniej oświetlenia i elektryki również dystrybucję żarówek samochodowych, części z zakresu elektroniki, systemów termicznych Behr Hella Service (asortyment z zakresu chłodzenia i klimatyzacji), elementów wyposażenia warsztatowego w tym testerów diagnostycznych Hella Gutmann Solutions oraz urządzeń i narzędzi do serwisowania klimatyzacji Hella Nussbaum Solutions.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane