/  / Jeep z Renegadem po nowy rekord

Jeep z Renegadem po nowy rekord

null
null

Czy odnoszone na rynku europejskim sukcesy w sprzedaży samochodów Jeepa mają też odzwierciedlenie w wysokich notowaniach marki w Polsce?

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W pierwszym kwartale marka Jeep odnotowała na rynku europejskim wynik na poziomie łącznie 26 406 sprzedanych egzemplarzy. To nowy rekord producenta z USA. W porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego osiągnięto wzrost – i to o dynamice aż 22,5%.

Pierwszy kwartał okazał się pod względem sprzedaży rekordowy dla Jeepa w takich krajach jak m.in. Włochy (11 277 sztuk; +40,6%), Wielka Brytania (3 746 sztuk; +37,6%) oraz Francja (2 262 sztuk; +15,5%) i Hiszpania (1 677 sztuk; +22,3%).

Natomiast na rynku polskim sprzedaż marki zamknęła się wynikiem łącznie 679 sztuk (+13,2%). Z powyższego na model Jeep Renegade przypadło aż 393 egzemplarzy (+123%).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane