/  / Jeep rozpycha się w Niemczech

Jeep rozpycha się w Niemczech

null
© Jeep
null

Jeep kończy rok 2015 jako jedna z marek, które na rynku niemieckim mogą pochwalić się najbardziej dynamicznym wzrostem rejestracji.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W okresie styczeń-listopad rejestracje nowych samochodów marki Jeep wykazują w Niemczech wzrost aż o ponad 52%. Klienci nad Renem zarejestrowali u siebie łącznie 13 843 auta amerykańskiego producenta.

Dla importera oznacza to tyle, że 2015 – podobnie jak 2014 – okazał się kolejnym rekordowym rokiem na rynku niemieckim. Osiągnięty wzrost stawia Jeepa na pierwszym miejscu w rankingu marek zagranicznych, które nad Renem osiągnęły najwyższą dynamikę wzrostu, oraz wśród najszybciej rosnących graczy w ogóle.

W segmencie uwzględniającym auta terenowe marka Jeep zapewniła sobie na rynku niemieckim udział na poziomie 5,8%.

Motorem napędowym wzrostu – a zarazem bestsellerem w gamie – okazał się Jeep Renegade, który do końca listopada uzyskał wynik na poziomie 4 953 rejestracji.

PRZECZYTAJ TEŻ:
2015 jeszcze lepszy niż 2014
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane