/  / Jeep mocno do przodu

Jeep mocno do przodu

null
© Jeep
null

To był kolejny dobry miesiąc dla marki Jeep na rynku niemieckim. W kwietniu rejestracje przypadające na tego producenta zwiększyły się o ponad 28%, a licząc łącznie od stycznia – o 14,5%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W okresie styczeń-kwiecień na rynku niemieckim zarejestrowano łącznie 2 434 nowe samochody marki Jeep. To o 14,5% więcej niż w analogicznym czasie rok wcześniej. Warto podkreślić, że Jeep należy do grupy jedynie ośmiu marek na motorynku niemieckim, które osiągnęły wzrost sprzedaży o dynamice dwucyfrowej.

Najchętniej wybieranym Jeepem przez niemieckich klientów był Grand Cherokee, który osiągnął wynik łącznie 1 258 egzemplarzy (+16,3%).

Bardzo dobre informacje dla Jeepa napływają też z rynku amerykańskiego: w kwietniu sprzedaż firmy podskoczyła aż o 52% do poziomu 59 754 egzemplarzy. To najlepszy jak do tej pory miesięczny wynik sprzedaży marki w historii.

Licząc łącznie w ciągu pierwszych czterech miesięcy bieżącego roku, Jeep wypracował na motorynku w USA wynik wynoszący 205 593 sztuki (+46%).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane