/  / Jeep liderem wzrostu

Jeep liderem wzrostu

null
© Jeep
null

Jeep to w gamie Fiat Chrysler Automobiles marka, która aktualnie notuje na rynku USA największe wzrosty sprzedaży samochodów w ujęciu procentowym. W czerwcu sprzedaż podskoczyła o prawie 30%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W czerwcu sprzedaż marki Jeep na rynku amerykańskim wyniosła 57 000 egzemplarzy. To aż o 28% więcej niż w analogicznym miesiącu rok wcześniej. Liderem popularności w gamie były modele Wrangler oraz Grand Cherokee, których wynik to odpowiednio ponad 16 400 oraz 15 000 egzemplarzy.

Natomiast w całym pierwszym półroczu sprzedaż Jeepa w USA to już łącznie 332 800 samochodów. Dzięki takiemu wynikowi producent Wranglera i Grand Cherokee poprawił swój ubiegłoroczny wynik aż o 45%.

Jeep i cała naprzód

Bynajmniej na brak zainteresowania kupujących nie może narzekać nowość w gamie, jaką jest Jeep Cherokee kolejnej generacji (na zdjęciu). Wynik ponad 13 300 egzemplarzy sprzedanych w czerwcu oraz 80 400 sztuk od stycznia to aktualnie trzeci w kolejności wynik spośród wszystkich modeli w gamie marki Jeep.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane