/  / Jeep idzie do przodu

Jeep idzie do przodu

null
© Jeep
null

Amerykanie chwalą się dobrymi wynikami sprzedaży na rynku niemieckim. Licząc łącznie od stycznia do lipca rejestracje marki Jeep nad Renem podskoczyły o ponad 38%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W okresie styczeń-lipiec rejestracje nowych samochodów marki Jeep w Niemczech wyniosły łącznie prawie 4 960 egzemplarzy. Na tle całego rynku, który osiągnął wynik ponad 1 808 000 sztuk (+3%), wynik Amerykanów nie robi dużego wrażenia, jednak godny podkreślenia jest fakt, że w porównaniu z analogicznym okresem 2013 marka z USA poprawiła swoje notowania aż o 38,3%.

Dzięki temu Jeep jest aktualnie firmą, której sprzedaż nad Renem rośnie procentowo najszybciej (wśród marek kontrolujących co najmniej 1% całego rynku).

Motorem napędowym sprzedaży jest Grand Cherokee z wynikiem ponad 2 350 egzemplarzy (+29%). Przypomnijmy, że w kwietniu do gamy amerykańskiej marki dołączył Jeep Cherokee nowej generacji (739 rejestracji), a w czwartym kwartale do salonów wjedzie też miejski Jeep Renegade, którego odpowiednikiem w gamie Fiata będzie 500X.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane