/  / Jak zarabiać na "używkach"?

Jak zarabiać na "używkach"?

null
null

Szkolenie dla dealerów: "Dział samochodów używanych. Jak skutecznie pozyskiwać i zarabiać na "używkach"?

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
26 listopada w Hotelu Windsor w Jachrance koło Warszawy odbędzie się organizowane przez Dealer Consulting Group szkolenie w ramach cyklu szkoleń Akademia Dealerów Plus. Szkolenie skierowane jest do osób zarządzających działem samochodów używanych.

Dział samochodów używanych to często niedoceniany element działalności firmy dealerskiej. Jeśli jest on prawidłowo zarządzany, może znacząco przyczynić się do dywersyfikacji źródeł zysku w stacji dealerskiej, a co za tym idzie – do zwiększenia jej rentowności. Dlatego podczas całodziennego szkolenia omawiane będą sposoby usprawnienia funkcjonowania działu samochodów używanych. Poruszy się zagadnienia właściwej struktury działu, zarządzania nim za pomocą wskaźników, planowania i właściwej rotacji stoku. Uczestnicy usłyszą również o procesie pozyskiwania aut – czyli o najważniejszej, ale i najtrudniejszej części funkcjonowania działu aut używanych.

Podczas szkolenia będzie można dowiedzieć się:
• Jaką strukturę powinien mieć dział aut używanych? W jaki sposób określić, ilu pracowników powinien zatrudniać?
• Jak za pomocą wskaźników zarządzać działem "używek"?
• Jak przygotować się do procesu planowania? Które z elementów są najważniejsze?
• Jak profilować stok aut używanych?
• W jaki sposób pozyskiwać używki? Które z metod są najskuteczniejsze?
• Jak wynagradzać i motywować pracowników?
• Jak i gdzie się reklamować?

Szkolenie poprowadzi Michał Wąsik – dyrektor biura ASE Global w Polsce, odpowiedzialny także za rynek czeski i słowacki. Ekspert w dziedzinie Business Management rynku motoryzacyjnego.

Więcej informacji
Szczegółowy program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć – TUTAJ
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane