/  / Jak obniżyć koszty w warsztacie?

Jak obniżyć koszty w warsztacie?

PIM|
null
null

Jak to możliwe, że jeden serwis motoryzacyjny świetnie prosperuje, a drugi nie może wyjść na prostą?

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Polska Izba Motoryzacji zaprasza na szkolenie z zarządzania serwisem motoryzacyjnym pt: "Jak obniżyć koszty w warsztacie motoryzacyjnym?" Spotkanie odbędzie się w Warszawie 13 marca (czwartek).

Jak i gdzie szukać oszczędności w prowadzeniu serwisu mechanicznego i/lub blacharsko-lakierniczego? Czy serwis stać na udzielanie klientom rabatów? Jak wyliczyć rabat by zarobić? Jak zarządzać serwisem przy zbyt małym popycie na jego usługi? Jak prawidłowo wyliczyć koszty serwisu i stawkę za robociznę?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących sfery ekonomiczno-finansowej serwisu motoryzacyjnego uzyskać można dzięki nowemu szkoleniu PIM. Szkolenie kierowane jest do właścicieli i osób zarządzających serwisami w małych i średnich firmach motoryzacyjnych.

Organizatorzy szczególnie polecają udział w omawianym szkoleniu osobom, które nie mają możliwości bieżącego pozyskiwania analitycznych danych ekonomicznych z prowadzonej działalności.

Szkolenie wymaga aktywności uczestników i jest prowadzone częściowo metodą zajęć interaktywnych i ćwiczeń obrazujących praktyczne zastosowanie przekazywanej wiedzy.

Szkolenie PIM to kompendium wiedzy dla osób na co dzień zarządzających serwisem, jak i dla tych, którzy do takiego stanowiska pretendują. Udział w szkoleniu gwarantuje pozyskanie wiedzy, którą każdy z uczestników jest w stanie zastosować w pracy od razu po szkoleniu. Usystematyzowanie wiedzy, jak i ćwiczenia na konkretnych przykładach dają gwarancję najwyższej jakości szkolenia.

Pełen program szkolenia i formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane