/  / Jaguar Land Rover w wynajmie długoterminowym

Jaguar Land Rover w wynajmie długoterminowym

null
© Jaguar
null

Generalny importer Jaguara i Land Rovera rozpoczyna współpracę z Grupą Masterlease w ramach wynajmu długoterminowego.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
British Automotive Polska S.A. – importer Jaguara i Land Rovera – upatruje we współpracy z Masterlease wiele korzyści. "Chcemy pokazać, że produkty z naszego portfolio, mimo że kojarzone z produktami stricte luksusowymi, są obecnie łatwo dostępne dzięki korzystnym ofertom wynajmu długoterminowego. Taki sposób finansowania wydaje się naturalnym sposobem na pozyskanie Jaguara i Land Rover do firmy - tłumaczy Robert Glegoła, Fleet & Business Manager British Automotive Polska.

Umowa pomiędzy partnerami przewiduje, że Grupa Masterlease będzie odpowiedzialna za finansowanie i obsługę serwisową w ramach usług CFM. W 11 polskich salonach Jaguara i Land Rovera pojawią się regionalni opiekunowie programu.

"Na początek współpracy szykujemy dla klientów atrakcyjne kalkulacje: np. Land Rovera Discovery Sport możemy zaoferować w usłudze wynajmu długoterminowego nawet od 1 365 zł netto miesięcznie, a Jaguara XE już od 1 645 zł netto miesięcznie. W tej racie zawarta jest pełna obsługa serwisowa, gwarantująca bezproblemową eksploatację, bez ponoszenia dodatkowych kosztów - mówi Witold Potocki, dyrektor ds. rozwoju Grupy Masterlease.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane