/  / Inter Groclin ma zlecenie od Volkswagena

Inter Groclin ma zlecenie od Volkswagena

null
null

Giełdowa spółka zdobyła warte 100 mln euro zlecenie na produkcję poszyć foteli samochodowych do modelu T6. Rozpoczęcie dostaw ma nastąpić w drugim kwartale 2015 r. Współpraca przewidziana jest na okres 7 lat.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Firma Inter Groclin Auto dostarcza tapicerkę samochodową m.in. dla modelu Caddy wytwarzanego w podpoznańskiej fabryce VW w Antoninku pod Poznaniem oraz dla Volkswagena T5 produkowanego w fabryce koncernu w Hanowerze. Jeszcze we wrześniu 2013 r., były już prezes Inter Groclinu Zbigniew Drzymała, mówił nam, że duże nadzieje na wzrost wiąże z kolejnymi planami koncernu Volkswagen. -  Teraz będziemy chcieli nawiązać współpracę przy rozwoju następcy modelu T5. Chcemy także bić się o całość zamówień na nową wersję modelu Caddy, który ma być produkowany w Poznaniu od 2015 roku – podkreślał wtedy prezes Drzymała.

Pierwszą część planów udało się zrealizować. – Kwestia drugiego zamówienia jest jeszcze nierozstrzygnięta – mówi enigmatycznie Magdalena Chicewicz-Gemba z biura prasowego spółki Inter Groclin.

PJ
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane