/  / Integracja sieci Neste z Shell Polska rozpoczęta

Integracja sieci Neste z Shell Polska rozpoczęta

Shell Polska|
null
© Shell Polska
nullnull

Dziś odbyło się uroczyste otwarcie stacji Shell w Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Jest to pierwsza stacja ze sklepem Shell, która powstała po przejęciu przez Shell Polska sieci stacji paliw należących dotychczas do Neste Polska.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W kwietniu tego roku nastąpiła finalizacja zakupu spółki Neste Polska przez Shell. Dzięki transakcji pozycja rynkowa Shell w Polsce zostanie znacząco wzmocniona. Zwiększy się również dostępność produktów i usług oferowanych przez Shell. Dlatego spółka Shell Polska szybko przystąpiła do realizacji projektu integracji pozyskanych stacji.

Proces połączenia stacji Neste z Shell obejmie budowę nowych sklepów, przebudowę instalacji, dostosowanie technologii do standardów Shell, jak również zmianę elementów wizualnych.

Projekt integracji ma też niebagatelne znaczenie społeczne. Zostanie stworzone około tysiąc nowych miejsc pracy. Na każdej nowej stacji zatrudnienie znajdzie kilkunastu nowych pracowników.

Co dalej?
Aktualnie sieć Shell liczy w Polsce 376 stacji działających pod marką Shell, w tym 310 stacji własnych i 66 stacji partnerskich. Blisko 100 stacji Shell operuje pod marką Neste.

Proces włączania tych stacji do sieci Shell trwa. Już od kilku dni kierowcy mogą korzystać z dwóch nowych lokalizacjach Shell w Warszawie (przy trasie AK oraz w Alejach Jerozolimskich).

W najbliższych tygodniach rozpoczną funkcjonowanie kolejne stacje Shell w Warszawie, a następnie w innych miastach.

Zakończenie procesu integracji stacji Neste z Shell nastąpi w roku przyszłym.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane