/  / Insurance Auto Auctions uruchamia nową aplikację CarKeyword na iPhone'a firmy Apple

Insurance Auto Auctions uruchamia nową aplikację CarKeyword na iPhone'a firmy Apple

Informacje Zlecone PAP |

Firma Insurance Auto Auctions, Inc. ogłosiła wypuszczenie na rynek aplikacji CarKeyword App na iPhone'a firmy Apple, którą można już pobrać bezpłatnie za pośrednictwem internetowego sklepu Apple App Store.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Aplikacja CarKeyword, wyposażona w funkcję wyszukiwania danych na podstawie śledzenia słów kluczowych, umożliwia klientom podejmowanie decyzji o kupnie lub sprzedaży za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

CarKeyword, zoptymalizowana dla iPhone'a 5, to pierwsza tego rodzaju aplikacja wyposażona w polską wersję językową.

Firma IAA zaprojektowała aplikację CarKeyword, aby pomóc klientom przewidzieć wzrosty cen aukcji oraz podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące sprzedaży lub kupna w oparciu o wyszukiwanie słów kluczowych w celu śledzenia trendów w branży motoryzacyjnej.

Informacje są wyświetlane w wersji językowej i orientacji tekstu dopasowanej do ustawień iPhone'a użytkownika.

Dla przykładu, w ostatnim tygodniu najczęściej używanym słowem kluczowym w Polsce był "Harley", natomiast "Porsche 911" znalazło się na drugim miejscu w rankingu po ciągłym, obserwowanym od dwóch tygodni wzroście.

Aplikacja CarKeyword App śledzi słowa kluczowe na podstawie wielu zmiennych i wyświetla je użytkownikom w sposób łatwy w użyciu i w przystępnym formacie.

Oto niektóre z dodatkowych, specjalnych funkcji aplikacji:
• zakładka Popular (Popularne) umożliwia użytkownikom przeglądanie 300 najczęściej używanych słów kluczowych (np. wyszukiwanie aut) według liczby wyszukiwań;
• zakładka Countries (Kraje) umożliwia łatwe wyszukiwanie najpopularniejszych terminów oraz wyrażeń o rosnącej popularności na polskiej stronie aukcyjnej IAA;
• zakładka Rising (Rosnące) służy do przeglądania 300 słów kluczowych, które odnotowały największy wzrost popularności w określonym czasie;
• funkcja Search (Wyszukiwanie) umożliwia szybkie znalezienie określonego słowa kluczowego;
• przycisk Keyword (Słowo kluczowe) służy do przeglądania wykresów przedstawiających zmiany w popularności poszczególnych słów kluczowych według liczby wyszukiwań w określonym czasie. Użytkownicy mogą drukować lub zapisywać wykresy, a także udostępniać je za pomocą mediów społecznościowych.

"Kontynuujemy nasz rozwój w Polsce oraz doskonalimy nasze zdolności nakierowane na sprostanie wciąż rosnącym wymaganiom naszych klientów. Nowa aplikacja pozwala polskim użytkownikom podejmować świadome i przemyślane decyzje podczas kupowania i sprzedawania na aukcjach - uważa Tom O'Brien, prezes zarządu Insurance Auto Auctions, Inc.

"Polska to dla nas bardzo ważny rynek, dlatego jesteśmy zadowoleni mogąc wprowadzić na krajowy rynek pierwszą tego typu aplikację. CarKeyword to kolejny krok na drodze do oferowania najlepszych w swojej klasie doświadczeń w zakresie kupna i sprzedaży: użytkownicy mają dostęp do bogatej bazy danych wykorzystywanych trendów na rynku samochodów używanych, dzięki czemu zawsze posiadają najświeższe informacje".
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane