/  / Informacja o szkoleniach dla motoryzacji

Informacja o szkoleniach dla motoryzacji

Motomarketing.pl|

W kwietniu firma Motomarketing.pl przygotowała szkolenia otwarte dla warsztatów samochodowych, właścicieli, kierowników, a także osób współpracujących i pomagających warsztatom.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Szkolenie obejmuje:
- zarządzanie rentownością warsztatu, czyli jak zapewnić dochodowość warsztatu w czasach obniżonej koniunktury (23 kwietnia, zapisy do 3 kwietnia)
- jak przygotować skuteczny komunikat marketingowy w usługach serwisowych, czyli ulotkę, list lub mail, reklamę itp. (24 kwietnia, zapisy do 3 kwietnia)

W czasach gorszej koniunktury dobrze wiedzieć, w jaki sposób balansować koszty i przychody, a także w jaki sposób skuteczniej komunikować się z klientami. Korzyścią z uczestnictwa w szkoleniach jest perspektywa lepszego zarządzania firmą dzięki specjalistycznej wiedzy tylko dla branży motoryzacyjnej.

Dla firm, które zdecydują się na udział w obu szkoleniach, obowiązuje atrakcyjna promocja cenowa.

Z kolei dla lokalnych firm (dealerów i hurtowni) prowadzących sprzedaż części do warsztatów w dniach 10-11 kwietnia przewidziane jest szkolenie: "Jak skutecznie konkurować na polskim rynku samochodowych części zamiennych? Strategie sprzedaży części" (zapisy do 21 marca).

Więcej informacji na info@motomarketing.pl oraz pod numerem telefonu 601 175 196 i 42 244 68 20.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane