/  / Infiniti (nareszcie) we własnym leasingu

Infiniti (nareszcie) we własnym leasingu

null
© Infiniti
null

Infiniti Polska wprowadziło własny program leasingowy. Jest on oferowany we współpracy z PKO Leasing. Program pozwala stać się użytkownikiem Infiniti QX70 już nawet za 1 260 zł miesięcznie, a Q50 – za 750 złotych.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Niska rata leasingowa to w ocenie klientów zdecydowanie najważniejszy z czynników wpływających na atrakcyjność oferty - podkreśla Grzegorz Szczypior, dyrektor generalny Infiniti Polska i zdradza, że wielu z nich bardziej interesują warunki leasingu niż noworoczny rabat na samochody. Od czasu wprowadzenia oferty leasingowej korzysta z niej statystycznie co drugi z klientów kupujących w Polsce model Infiniti.

"Mamy zatem powody do zadowolenia, ponieważ dzięki współpracy z uznaną instytucją finansową możemy spełniać dodatkowe oczekiwania naszych klientów i przyciągnąć do marki większą ich grupę, co w oczywisty sposób przekłada się na zwiększenie sprzedaży - mówi Szczypior.

Podane na wstępie wyliczenie wysokości miesięcznych rat oparte jest na założeniu 30% wpłaty własnej i pięcioletniego okresu leasingu. Ale to oczywiście klient decyduje o warunkach, na jakich chce skorzystać z leasingu. Okres umowy może wynosić od dwóch do pięciu lat, a wpłata własna od 10 do 45%.

Oferta leasingowa obejmuje zakup zarówno nowych samochodów, jak i używanych. Charakteryzuje się ograniczonymi do minimum formalnościami oraz uproszczonymi procedurami. Przy wpłacie własnej od 30% wystarczy złożyć wniosek leasingowy, a przy niższej − dodatkowo złożyć oświadczenie o wysokości przychodów firmy. Zainteresowany otrzymuje decyzję w ciągu 24 godzin.

Każdy klient może także skorzystać z oferty ubezpieczeniowej, wzbogaconej o dodatkowe programy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane