/  / Infiniti już w Krakowie

DEALERZY | Infiniti już w Krakowie

null
© Grupa IP
null

W stolicy Małopolski marka Infiniti otworzyła właśnie swój nowy salon sprzedaży. Już niebawem firma zrealizuje nad Wisłą kolejne inwestycje tego typu.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Trzecie w Polsce – po Warszawie i Sosnowcu – Centrum Infiniti zostało otwarte w Krakowie. Obiekt zapewnia ekspozycję ośmiu samochodów, a do dyspozycji klientów czeka gama dziesięciu aut testowych w różnych wersjach.

Uroczystego otwarcia krakowskiego salonu dokonali François Goupil de Bouillé, wiceprezes Infiniti EMEA (Europe, Middle East and Africa) oraz Jacek Drogosz i Adam Pietkiewicz, prezesi Holdingu 1, do którego należy Infiniti Polska.

Obiekt oddany do użytku w Krakowie to pierwszy z czterech etapów postępującej rozbudowy sieci Infiniti Polska. W sierpniu otwarty ma zostać punkt w Poznaniu, jesienią we Wrocławiu, a na przełomie roku – w Gdańsku.

Warto zauważyć, że po zakończeniu zaplanowanego cyklu inwestycyjnego Infiniti stanie się marką obecną w sześciu głównych aglomeracjach Polski.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane