/  / Inauguracja nowego autoryzowanego serwisu Volvo Trucks

Inauguracja nowego autoryzowanego serwisu Volvo Trucks

Volvo Trucks Polska|
null
© Volvo
null

Z początkiem maja sieć dealersko-serwisowa Volvo Trucks w Polsce powiększyła się o punkt zlokalizowany w miejscowości Karski koło Ostrowa Wielkopolskiego. Właścicielem punktu jest Nijhof Wassink sp. z o.o. (agent handlowy i autoryzowany serwis Volvo Trucks & Bus).

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy punkt powstał z myślą o dużym potencjale klientów działających w tej części Wielkopolski, w celu zapewnienia im łatwego i szybkiego dostępu do szerokiej oferty produktów i usług Volvo.

Oficjalna inauguracja działalności obiektu miała miejsce 21 czerwca.

W oficjalnej inauguracji działalności obiektu oprócz przedstawicieli Nijhof Wassink sp. z o.o. oraz Volvo uczestniczyli również licznie zgromadzeni goście, a wśród nich klienci, przedstawiciele lokalnych władz, partnerzy biznesowi oraz dziennikarze.

"Wraz z uruchomieniem nowego punktu w Karskach Volvo Trucks robi kolejny, ważny krok na drodze ciągłego rozwoju firmy. Mamy nadzieję, że dzięki jego funkcjonowaniu zarówno pozycja, jak i oferta firmy w tej części Polski zostanie jeszcze bardziej wzmocniona - powiedział Andrzej Dziedzicki, dyrektor ds. sprzedaży Volvo Truck Center Polska.

"Wielkopolska to obszar, gdzie swoją działalność prowadzi wielu naszych klientów, dlatego cieszymy się bardzo, że dzięki nowemu oddziałowi Nijhof Wassink możemy być ze swoją ofertą jeszcze bliżej nich, zapewniając im szybki i łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów i usług, a tym samym przyczyniać się do ich sukcesu - powiedział Krzysztof Sobierajski, dyrektor ds. sprzedaży i serwisu Nijhof Wassink.

Obiekt w Karskach to jeden z pięciu oddziałów firmy Nijhof Wassink.

W Polsce działa obecnie 12 punktów Volvo Truck Center oraz 20 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 32 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

W oddziale Nijhof Wassink w Karskach znajduje się również jeden z 23 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej funkcjonują na terenie Polski.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane