/  / Imponujący wzrost Maserati

Imponujący wzrost Maserati

null
© Maserati
null

Super luksusowa marka Maserati ma za sobą kolejny udany miesiąc sprzedaży w Europie. Rejestracje firmy zwiększyły się znacząco nie tylko w kwietniu, ale również licząc sumarycznie od początku roku.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Na wszystkich kluczowych moto-rynkach europejskich (kraje Beneluksu, Francja, Hiszpania, Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania oraz Włochy) zarejestrowano łącznie 507 samochodów marki Maserati, co daje wzrost o dynamice średnio 333% w porównaniu do kwietnia roku poprzedzającego. Taki wynik to w dużej części zasługa nowo wprowadzonych do sprzedaży modeli Ghibli oraz Quattroporte (oba oferują teraz w gamie jednostkę wysokoprężną).

Wynik skumulowany Maserati wynosi natomiast dla wymienionych rynków europejskich razem 1 837 rejestracji, to jest więcej niż w analogicznym czasie rok wcześniej o 420%. Na uwagę zasługuje przede wszystkim rynek brytyjski, gdzie wolumen wyniósł łącznie 317 egzemplarzy (+205%).

W samym tylko kwietniu klienci nad Tamizą zarejestrowali aż 130 samochodów Maserati (+665%).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane