/  / IKO już dostępne na stacjach Shell

IKO już dostępne na stacjach Shell

Shell Polska|

Na 311 stacjach paliw Shell w całej Polsce można już płacić za paliwo i inne zakupy telefonem z aplikacją IKO. To pierwsza duża sieć paliwowa akceptująca płatności mobilne PKO Banku Polskiego.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Liczba punktów, w których można zapłacić aplikacją IKO, nieustannie się powiększa: w tej chwili to już kilkadziesiąt tysięcy punktów na terenie całej Polski. Oprócz stacji Shell jest to m.in. część hipermarketów sieci Auchan czy wybrane sklepy Piotr i Paweł.

"W Shell poszukujemy nowoczesnych rozwiązań, aby umożliwić naszym klientom jak najszerszy i najwygodniejszy wachlarz możliwości form płatności za produkty dostępne na stacjach - mówi Paweł Odrzywołek, dyrektor sieci stacji paliw, członek zarządu Shell Polska.

"Zgodnie z ich oczekiwaniami od dzisiaj na większości naszych stacji można zapłacić telefonem zarówno za paliwa Shell V-Power Nitro+ i Shell FuelSave, czy też za inne produkty dostępne sklepie, jak chociażby smaczne przekąski Deli2Go".

 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane