/  / Hyundai wspiera Puchar Świata w Skokach Narciarskich

Hyundai wspiera Puchar Świata w Skokach Narciarskich

HMP|
null
© Hyundai
null

W ramach globalnej współpracy sponsoringowej pomiędzy firmą Hyundai a Międzynarodową Federacją Narciarską (FIS) Hyundai Motor Poland przekazał flotę samochodów na potrzeby dwóch konkursów w skokach narciarskich, odbywających się w Wiśle i Zakopanem.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Firma udostępniła najważniejsze modele wchodzące w skład portfolio producenta: Hyundai Santa Fe nowej generacji oraz i40, i30, ix35, a także  minibus H1.
 
Samochody wykorzystywane będą na potrzeby transportowe zawodników i kadry wspierającej podczas zawodów w Wiśle (16.01) i w Zakopanem (18-19.01).

Podobne działania związane z zapewnieniem mobilności podczas Pucharu Świata w Skokach Narciarskich 2013/14 przez Hyundaia prowadzone są we wszystkich krajach, w których odbywają się poszczególne konkursy.

"Udana współpraca z FIS w ubiegłym sezonie wpłynęła na podjęcie pozytywnej decyzji firmy o kontynuacji współpracy z organizacją przy obsłudze jednego z ważniejszych, zimowych wydarzeń sportowych - mówi Leszek Płonka, dyrektor zarządzający Hyundai Motor Poland.

"Popularność, jaką cieszą się skoki narciarskie w Polsce, jest dla nas potwierdzeniem, że zaangażowanie się w to przedsięwzięcie jest słuszne i pozwala nam liczyć na dalsze wzmacnianie świadomości marki w naszym kraju".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane