/  / Historyczny wynik KIA

Historyczny wynik KIA

null
© KIA
null

Nie lada wyczynu dokonało amerykańskie przedstawicielstwo koncern Kia Motors: otóż w maju po raz pierwszy firma sprzedała w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego ponad 60 000 nowych samochodów.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W maju sprzedaż samochodów marki Kia na rynku motoryzacyjnym w USA wyniosła dokładnie 60 087 egzemplarzy, czyli więcej niż w analogicznym miesiącu rok wcześniej o 14,8%.

W ujęciu łącznym za okres pierwszych pięciu miesięcy bieżącego roku wynik marki Kia również wykazuje wzrost: łącznie klienci za Oceanem odebrali z salonów 246 769 pojazdów tego producenta, co daje wzrost o dynamice 8,8%.

Najchętniej kupowanym modelem w gamie jest Kia Optima (na zdjęciu).

Przypomnijmy jeszcze, że w tym roku przypada okrągła 20-rocznica powstania oficjalnego przedstawicielstwa koncernu Kia Motors w USA (Kia Motors America).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane